МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ "БЛОКНОТ ВИХОВАТЕЛЯ - МЕТОДИСТА"

/Files/images/book.png

"..УСПІХ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ - ЦЕ ВІРНО СПЛАНОВАНИЙ І КЕРОВАНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС..." (Василь Сухомлинський)

На нашій сторінці , шановні колеги. Ви можете ознайомитись із різними методичними рекомендаціями щодо органіації діяльності з дітьми, роботи з батьками тощо.

Ми створюємо усі умови, щоб дитинство було наповнене змістовною й цікавою діяльністю, яскравими та рідісними враженями.

/Files/images/850722678.gif Ми та наші Зірочки

Якименко Світлана Борисівна

/Files/images/aa05eb21b1ff.gif/Files/images/2016 1 074.jpg

фото

Освіта- вища, Мелітопольський державний педагогічний університет ,спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація- вчитель початкових класів 2001р.

...Безпосередньо метою моєї методичної роботи в дошкільному навчальному закладі - це є підвищення педагогічної майстерності вихователів і педагогічного колективу, розвиток їх творчого потенціалу, що значною мірою сприяє зростанню освіченості й вихованості дітей.Методична робота суттєво впливає на якість і ефективність навчання і виховання, на кінцеві результати роботи дошкільного закладу, тому правомірно розглядати методичну роботу як важливий фактор управління.

/Files/images/850722678.gif

На допомогу методисту - початківцю