МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ

"БЛОКНОТ ВИХОВАТЕЛЯ - МЕТОДИСТА"

УВАГА !

Заклад дошкільної освіти (ясла-салок) №118 "Чайка" Запорізької міської ради працює у дистанційному форматі!

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У РОЗДІЛІ "ЧАЙКА-ОНЛАЙ
  1. Положення про дистанційну форму роботи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №118 "Чайка" Запорізької міської ради -wym-1699997587443
  2. Положення про академічну доброчесність в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №118 "Чайка" Запорізької міської ради -wym-1699997700968

ЗАВДАННЯ

педагогічного колективу на 2023/2024 н.р.
1. Активізувати роботу щодо формування у дітей дошкільного віку безпечної поведінки та бережного ставлення до власного здоров'я шляхом взаємодії з батьками.
2. Спрямувати роботу на формування у дітей дошкільного віку основ екокультури та осмисленого ставлення до живої природи.
3. Оптимізувати роботу з формування граматичної компетентності дітей дошкільного віку за допомогою інноваційних методів навчання.
4. Сприяти налагодженню форми партнерської взаємодії з родинами вихованців через упровадження дистанційних форми спілкування з батьками .

/Files/images/f16b6e802f2a.gif

"..УСПІХ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ - ЦЕ ВІРНО СПЛАНОВАНИЙ І КЕРОВАНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС..." (Василь Сухомлинський)

На нашій сторінці , шановні колеги. Ви можете ознайомитись із різними методичними рекомендаціями щодо органіації діяльності з дітьми, роботи з батьками тощо.

Ми створюємо усі умови, щоб дитинство було наповнене змістовною й цікавою діяльністю, яскравими та рідісними враженями.

/Files/images/850722678.gif Ми та наші Зірочки

/Files/images/aa05eb21b1ff.gif/Files/images/2016 1 074.jpg

...Безпосередньо метою моєї методичної роботи в закладі дошкільної освіти - це є підвищення педагогічної майстерності вихователів і педагогічного колективу, розвиток їх творчого потенціалу, що значною мірою сприяє зростанню освіченості й вихованості дітей.Методична робота суттєво впливає на якість і ефективність навчання і виховання, на кінцеві результати роботи дошкільного закладу, тому правомірно розглядати методичну роботу як важливий фактор управління.

/Files/images/850722678.gif