Вас вітає музичний керівник:

/Files/images/20160915_090424 грамота.jpg

Сивкова Наталія Миколаївна

педагогічний стаж 35 років
освіта вища
Запорізький державний педагогічний інститут
Вчитель музики і співів

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:" НАДАТИ ДІТЯМ РАДІСТЬ У НАВЧАННІ - ЦЕ ПЕРША ЗАПОВІДЬ ВИХОВАТЕЛЯ "(В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ)

/Files/images/line_seramun010.gif

/Files/images/IMG_1649.JPG

Сучасний світ - це світ креативних особистостей, адже вершин у ньому досягають лише ті, хто мислить творчо, хто нестандартно підходить до розв’язування будь-яких проблем. Базовий компонент дошкільної освіти (освітня лінія « Дитина у світі культури») визначає, що діти мають сприймати і усвідомлювати мистецтво, як результат творчої діяльності людини , та розвивати потребу у реалізації власних творчих здібностей, навчає отримувати задоволення від своєї діяльності.
Умови для розвитку креативності у дошкільників можна забезпечити і на музичних заняттях. Ще В. Сухомлинський стверджував, що музика пробуджує енергію мислення навіть у найінертніших дітей. Музика формує художній смак, активізує потребу в самостійному та неординарному мисленні, збагачує внутрішній світ та розвиває творчу уяву. А для людини творча уява –це одна з неодмінних умов формування креативності. Я вбачаю своє завдання у тому, щоб підштовхнути дошкільників до прояву ініціативи, вигадки, фантазії, самостійності. Основна схема моєї роботи з дітьми – БАЧУ-ЧУЮ- ТВОРЮ( співаю, танцюю, імпровізую, вигадую).